Obecni:

  • ks. Waldemar Ciurej, proboszcz
    wicedziekan dekanatu Gliwice-Łabędy
    święcenia: 21.06.1986; na parafii od 27.08.1996
  • ks. Adrian Pietrzyk, wikariusz
    święcenia: 18.05.2013; na parafii od 26.08.2013

 

Mieszkający na terenie parafii:

  • ks. prałat płk dr Kazimierz Tuszyński, płk w stanie spoczynku
    Przynależność kanoniczna: Ordynariat Polowy Wojska Polskiego
    święcenia: 10.06.1977; na terenie parafii od 1997

 

Pochodzący z parafii:

  • śp. ks. Wiktor Wojtek
    święcenia: 22.06.1919; zmarł: 16.09.1975
  • śp. ks. radca Antoni Schattanik
    święcenia: 23.06.1957; zmarł: 21.01.2014
  • śp. o. Ignacy Brewka CSsR
    święcenia: 26.06.1960; zmarł: 25.01.2017
  • ks. Artur Bijok
    święcenia: 26.05.2012; aktualnie: wikariusz parafii św. Jadwigi Śląskiej w Zabrzu
  • ks. Rafał Jakubina
    święcenia: 26.05.2012; aktualnie: alumn Papieskiej Akademii Kościelnej oraz student Papieskiego Uniwersytetu Laterańskiego w Rzymie
  • o. Paweł Pilszak OFMConv
    święcenia: 06.07.2013; aktualnie: ojciec duchowny w Cholet, diecezja Angers, Francja

 

Poprzedni proboszczowie:

  • o. Stanisław Szczurek CSsR
    23.01.1951 – 18.08.1952
  • ks. Franciszek Madeja
    11.08.1952 (mianowanie) – 02.09.1952 (przejęcie parafii) – 11.09.1958
  • ks. Franciszek Bryłka
    15.09.1958 (administrator) – 20.10.1958 (proboszcz) – 27.08.1996

 

Poprzedni wikarzy:

  • o. Bronisław Motyka CSsR (23.01.1951 – 28.02.1952)
  • o. Edward Juniewicz CSsR (23.01.1951 – 28.02.1952)
  • o. Alfons Wittig CSsR (29.02.1952 – 01.09.1952)
  • o. Henryk Piskalski CSsR (29.02.1952 – 01.09.1952)
  • o. Stanisław Wójcik CSsR (ekonom; 11.09.1958 – 15.09.1958)
  • ks. Wiktor Mraczny (26.08.1987 - 25.08.1990)
  • ks. Hubert Chudoba (25.08.1990 – 23.01.1991)
  • ks. Tomasz Józkowicz (09.02.1991 – 26.08.1994)
  • ks. Klaudiusz Kłaczka (27.08.1994 – 27.08.1995)
  • ks. Romuald Kokoszka (28.08.1995 – 26.08.1996)
  • ks. Rudolf Wilczek (27.08.1996 – 31.08.2001)
  • ks. Sławomir Hałakuc (01.09.2001 – 31.08.2007)
  • ks. Adrian Kaszowski (01.09.2007 – 23.08.2013)