XI NIEDZIELA ZWYKŁA (13 - 20 czerwca 2021)

  1. Składamy serdecznie Bóg zapłać za złożone ofiary w ramach kolekty specjalnej na utrzymanie naszej parafii.
  2. Zapraszamy dzisiaj na godz. 20.00 na nabożeństwo fatimskie z procesją ze świecami. W bocznej nawie kościoła, przy figurze Matki Bożej wystawiona jest skrzynka, do której można składać kartki z intencjami modlitewnymi.
  3. W środę (16 czerwca) o godz. 18.00 msza św. za wstawiennictwem św. Gerarda Patrona Matek z prośbą o błogosławieństwo Boże dla małżonków proszących o dar potomstwa, dla matek w stanie błogosławionym oraz rodziców o siłę w wychowaniu dzieci. Na zakończenie Mszy św. nabożeństwo ku czci Świętego i specjalne błogosławieństwo dla matek oczekujących potomstwa.
  4. W czwartek (17 czerwca) – 22. rocznica pobytu św. Jana Pawła II w Gliwicach.
  5. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy 70. rocznicę powstania naszej parafii. Msza św. dziękczynna w int. Parafian i Fundatorów o godz. 10.30.
  6. W czerwcu po mszach św. wieczornych odprawiamy także nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  7. Spotkanie dla uczniów klasy trzeciej przystępujących do I Komunii św. Grupa I – we wtorek o godz. 16.30, a grupa II – w środę o godz. 16.30.
  8. W minionym tygodniu odeszli do wieczności: Helena Żełubowska, Edward Biliński, Antoni Zgrzybłowski. Polećmy ich miłosierdziu Bożemu: Wieczny odpoczynek…