IV NIEDZIELA WIELKANOCNA - DOBREGO PASTERZA (22 - 29 kwietnia 2018)

 1. Serdeczne Bóg zapłać za złożone dzisiaj ofiary.
 2. Dzisiaj 55. Światowy Dzień Modlitw o Powołania, który rozpoczyna Tydzień Modlitw o Powołania do Służby w Kościele. Zachęcamy do codziennej modlitwy w tejże intencji a dzisiaj zapraszamy o godz. 17:00 na okolicznościowe nabożeństwo.
 3. W poniedziałek uroczystość św. Wojciecha, głównego patrona Polski.
 4. Spotkania formacyjne dla kandydatów do Bierzmowania o godz. 19.00: w poniedziałek zapraszamy kl. 6 SP a w środę kl. 2 Gimnazjum.
 5. Wyjazd na Apel Jasnogórski do Częstochowy planowany jest w najbliższy wtorek. Wyruszamy o godz. 18:30. Zapisy w zakrystii i kancelarii. Koszt 20 zł. Ilość miejsc ograniczona! Szczególnie zapraszamy grupy modlitewne jak i tegorocznych maturzystów.
 6. W środę święto św. Marka Ewangelisty. To tradycyjny dzień modlitwy o dobre urodzaje i błogosławieństwo Boże w pracy na roli. Chciejmy w naszej osobistej modlitwie prosić dobrego Boga, by pobłogosławił wszelkie ludzkie wysiłki, aby przyniosły one obfity plon i owoc i aby nikomu nie brakowało codziennego chleba. Po Mszach św. odprawimy nabożeństwo przy krzyżu misyjnym.
 7. W piątek przypada 4. rocznica kanonizacji św. Jana Pawła II. Dziękujmy Bogu za naszego świętego Papieża i prośmy go o wstawiennictwo w naszych codziennych sprawach.
 8. Msza św. młodzieżowa w piątek o 19:00. Chcemy modlić się do Ducha Świętego w intencji młodego pokolenia w szczególnym Roku św. Stanisława Kostki. Zapraszamy młodych do wspólnej modlitwy.
 9. Ogłoszenia dla dzieci przystępujących do I komunii świętej. Pierwsza próba w piątek (27.IV) o godz. 16.00 gr. I (kl. a i b), o godz. 17.00 gr. II (kl. c i d). Druga próba w poniedziałek (30. IV). Sakrament pokuty w środę (2.V) kl. A godz. 9.30; B 10.30; C 11.15; D 11.40.
 10. W przyszłą niedzielę o godz. 17.00 Nabożeństwo do św. Michała Archanioła. Szczególnie zapraszamy członków Rodziny Szkaplerza.
 11. W środę prosimy o pomoc przy sprzątaniu kościoła (po malowaniu) od godz. 16.00.
 12. Modlitwa w intencji wszystkich kandydatów do Sakramentu Bierzmowania a także ich rodziców w przyszłą niedzielę (29. kwietnia) podczas Mszy św. o godz. 18:00.
 13. Pielgrzymka „Lubelszczyzna – Roztocze” będzie miała miejsce 21-25 sierpnia 2018 r. Informacje i zapisy w kancelarii lub zakrystii. Cena 790zł + 100zł.
 14. Po raz kolejny chcemy wesprzeć misje i budowę studni w Afryce. Zbiórka makulatury od wtorku do piątku przy plebanii w specjalnie przygotowanych kontenerach z podziałem na makulaturę drobną (książki, czasopisma, itp.) oraz makulaturę grubszą (kartony, opakowania, itp.).
 15. Msze św. od poniedziałku do czwartku będą odprawiane w kaplicy – wejście od zakrystii (malowanie kościoła).