XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA (12 - 19 listopada 2017)

  1. Serdeczne Bóg zapłać za złożone dzisiaj ofiary w ramach kolekty specjalnej na potrzeby naszego kościoła i parafii.
  2. Ocalmy chrześcijan na Bliskim Wschodzie”. Pod tym hasłem obchodzimy dzisiaj IX Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym organizowany przez Papieskie Stowarzyszenie Pomoc Kościołowi w Potrzebie. W przyszłą niedzielę (19.XI.) po mszach przed kościołem zbiórka do puszek na „Kościół w Potrzebie”.
  3. W poniedziałek o godz. 19.00 zapraszamy na Różaniec Fatimski. Przed nabożeństwem tradycyjnie można składać kartki z prośbami i podziękowaniami (prośby i podziękowania w intencji żyjących oraz naszych spraw doczesnych). W ramach spotkań formacyjnych do sakramentu bierzmowania zapraszamy do wspólnej modlitwy również kl. 6 Szkoły Podstawowej.
  4. Jak zawsze 16-tego dnia miesiąca, zapraszamy w czwartek o godz. 17.00 na Mszę św. do św. Gerarda Patrona Matek z prośbą o potomstwo dla małżonków i błogosławieństwo Boże dla matek w stanie błogosławionym. Na zakończenie Mszy św. nabożeństwo ku czci Świętego i specjalne błogosławieństwo dla matek oczekujących potomstwa.
  5. W sobotę przypada wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy, patronki Ruchu Czystych Serc, która zginęła 18 listopada 1914 roku, broniąc cnoty czystości i godności kobiety. Msza św. w int. Młodzieży naszej Parafii z racji wspomnienia bł. Karoliny Kózkówny, Patronki polskiej młodzieży, w czwartek o godz. 19.00. Zapraszamy młodych-studiujących i pracujących.
  6. W sobotę drugie zebranie plenarne I Synodu Diecezjalnego. Początek zebrania w katedrze Msza św. o godz. 9 00.
  7. W kancelarii (przez cały tydzień – po Mszach św.) przyjmujemy intencje Mszy Świętych na rok 2018.

Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli i obfitych łask Bożych w nadchodzącym tygodniu.